«

»

Гру 21 2021

Print this Запис

Всеукраїнський турнір юних хіміків

У грудні 2021 року – січні 2022 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України та за підтримки Союзу хіміків України проводить Всеукраїнський турнір юних хіміків. Положення про захід розміщено на сайті https://nenc.gov.ua.
До участі в Турнірі запрошуються учні 9-11-х класів закладів загальної середньої та вихованці закладів позашкільної освіти – призери (учасники) ІІІ-IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, обдарована молодь, яка цікавиться хімією.
Турнір відбудеться у два етапи: І етап – відбірковий, ІІ етап – фінальний.
Для участі у відбірковому етапі турніру просимо до 01 січня 2022 року зареєструватись на сайті https://nenc.gov.ua (сторінка «Турнір юних хіміків»), попередньо виконавши та в описовій формі представивши два тематичних завдання.

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-turnir-yunyh-himikiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image