«

»

Січ 04 2018

Print this Запис

«Всеукраїнський юнацький водний приз»

Конкурс «Stockholm Junior Water Prize» (SJWP)проходить щорічно в рамках Всесвітнього водного тижня (World Water Week).  Це найпрестижніший міжнародний конкурс в галузі збереження водного середовища і відбувається він під патронатом і за


безпосередньої участі королівської родини.

Основна мета конкурсу – залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

ВЮВП є відмінною можливістю для учасників продемонструвати свої науково-дослідницькі навички і приєднатися до міжнародної юнацької спільноти. Національний фінал ВЮВП відбудеться в НТУУ «КПІ» 17 – 20 квітня 2018 року з офіційним нагородженням фіналістів в Посольстві Королівства Швеції в Україні.

У конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій (крім вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації) – молодь віком від 15 до 20 років.

Для участі в конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз» апліканту необхідно заповнити та надіслати необхідні документи в електронному вигляді або звичайною поштою не пізніше 16 лютого 2018 року.

Участь у конкурсі можуть брати учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів – молодь від 15 до 20 років. До участі допускаються проекти, які вже брали або беруть участь в інших конкурсах. Робота може бути представлена одним автором або групою авторів до 3 осіб. Конкурс відбувається в два етапи. Спочатку учні висилають проект е-поштою на адресу організаторів, які розсилають ці роботи на розгляд журі. Після відбору членами журі 30-40 робіт їх автори приїжджають в Київ для захисту роботи перед членами журі. Важливим критерієм відбору є самостійність виконання роботи конкурсантом. Захист робіт відбувається в два етапи – в перший день відбираються 6-10 робіт, які учасники конкурсу (фіналісти) захищають повторно, але вже двома мовами – українською та англійською, і тільки при повторному захисті визначається переможець. Перші три місця нагороджуються цінними подарунками. Крім цього подарунками відзначаються фіналісти та номінанти в категорії «спеціальний приз».

Фінал конкурсу проходить в Києві в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», який є співорганізатором конкурсу і триває чотири дні. Крім захисту робіт учасників конкурсу та їх керівників чекає цікава пізнавально-інформаційна програма. Урочисте нагородження  переможців Гран-Прі та 2-ого і 3-го місць проходить в Посольстві Швеції в Україні. Гран-Прі конкурсу – скляну краплю вручає Повноважний посол Швеції в Україні. Основна ж нагорода переможцю Гран-Прі – поїздка у Швецію для участі у Stockholm Junior Water Prize.

Детальна інформація про умови конкурсу (Положення), поради з

підготовки конкурсних робіт/проектів на веб-сторінках:

http://wwww.waternet.ua/конкурси

Stockholm Junior Water Prize

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-yunackyjj-vodnyjj-pryz/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image