«

»

Вер 15 2015

Print this Запис

Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Щедра осінь багата на здобутки для юннатів Київщини. Так,  08 – 10  вересня на Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів  область достойно представила команда у складі вихованців та керівника гуртка «Юні рослинники» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на базі Тростинської ЗОШ I-III ступенів Васильківського району.

Цього року кращі виробничі бригади школярів з 15 областей України гостинно вітали в Українському  дитячому  центрі  «Молода гвардія» м. Одеса. Діти презентували свої досягнення під час відкритого творчого звіту та захисту виставки «Щедрість рідної землі». Програмою заходу було передбачено і захист науково-дослідницьких робіт учнів, педагогічні читання для керівників делегацій за темою «Педагогічні ідеї А.С. Макаренка і завдання трудового виховання сьогодення».

У підсумку заходу команда Київської області виборола III місце.   Вітаємо наших юннатів і відданого своїй справі педагога Краснікова К.П. з високим досягненням. Нових успіхів і перемог!

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-zlit-uchnivskyh-vyrobnychyh-brygad-trudovyh-agrarnyh-obednan/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image