«

»

Жов 06 2021

Print this Запис

Всеукраїнський зліт юних гідрометеорологів

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Українським гідрометеорологічним центром з 25 по 27 жовтня 2021 року проведе Всеукраїнський зліт юних гідрометеорологів.
Мета Зльоту – сформувати в учнівської молоді знання  про глобальні зміни клімату, сприяти розумінню учнями загрози кліматичних змін та шляхів виходу зі становища, що склалося в нашій країні, формувати вміння аналізувати ситуацію, щодо вирішення цієї проблеми в Україні; висловлювати власні думки, пропозиції, виховувати дбайливих господарів своєї держави, свого життя, людей з активною життєвою позицією.

До участі у Зльоті запрошуються учні та вихованці обласних, районних, міських еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів), закладів загальної середньої освіти, які працюють з керівниками на метеорологічних майданчиках, приймають участь у конкурсах, акціях, пов’язаних з кліматичними проявами.
Для підтвердження участі у Зльоті необхідно до 20 жовтня 2021 року надіслати електронну заявку.

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vseukrainskyjj-zlit-yunyh-gidrometeorologiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image