«

»

Жов 30 2019

Print this Запис

Вихованці Переяслав-Хмельницької Станції юних туристів взяли участь у майстер-класі «Скипторій»

«Як хто посіє в юності, також пожне в старості», «Не той дурний, хто не знає, а той, хто знати не хоче»,      «Не розум від книг, а книги від розуму створилися», «Мудрець мусить із гною вибирати золото» – ці та багато інших влучних висловлювань вийшли з-під пера українського філософа, просвітителя та педагога Григорія Сковороди. Ці мудрі слова залишаються актуальними і сьогодні.

Щоб доторкнутися до глибини розуміння світу мислителя, гуртківці Переяслав-Хмельницької Станції юних туристів завітали до Меморіального музею Г.С.Сковороди НІЄЗ «Переяслав». На майстер-клас «Скипторій» нас запросила завідувач науково-дослідного відділу музею Радіоненко Тетяна Вікторівна. Під час майстер-класу діти читали афоризми Григорія Сковороди, обираючи найвлучніший для себе,  вчилися писати перами, оволодіваючи навичками індивідуального письма, вирізали та клеїли. Особливо гуртківцям сподобалося  робили китицю з ниток та ставити на своїх виробах сургучні печаті. Результатом дитячої творчості стала власноруч виготовлена закладинка для улюбленої книги з крилатим висловом Григорія Савича.

Видатний педагог Сковорода говорив: «Зрозумій одне тільки яблучне зерно, і досить тобі, коли в нім сховалося дерево з коренем, гілками, листям та плодами, то можна в ньому віднайти незчисленні мільйони садів і незчисленні світи», так і дитяча душа, як те зерно,  що закладеш в неї, такі плоди і отримаєш. Майстер-клас відбувся цікаво, творчо та змістовно. Величезна подяка колективу музею, особливо Тетяні Вікторівні за прекрасно організований та проведений захід для наших вихованців.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vyhovanci-pereyaslav-hmelnyckoi-stancii-yunyh-turystiv-vzyaly-uchast-u-majjster-klas-skyptorijj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image