«

»

Гру 22 2014

Print this Запис

Виховуємо патріотів

DSC00122

Патріотичне виховання належить до пріоритетних напрямів у роботі Броварського районного центру туризму.Історичне джерело патріотизму – це традиції предків, землі свого народження, рідної мови, народних традицій та культури.

Саме тому, 20 грудня 2014 року вихованці Броварського районного центру туризму, школярі Літківського,  Тарасівського, Гоголівського  навчальних закладів відвідали Центр культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь», який знаходиться у селі Копачів на Обухівщині. Тут з максимальною історичною достовірністю,

враховуючи знання археологів, істориків та етнографів, відтворено Дитинець Києва (місто Володимира 10 га) в його історичних розмірах та оточенні, будівлі, які існували в межах кордонів дитинця в V–XIII століттях: фортечний мур, палац князя Володимира, палац княгині Ольги, Федорівський монастир, Десятинну церкву, Ярославів двір, ротонду, а також інші об'єкти, що відображують життя та побут давніх киян. «Парк Київська Русь» – це  живе середньовічне місто, у якому до всіх експонатів можна доторкнутися, персонал тут одягнений у костюми часів Київської Русі, на ярмарку продаються вироби майстрів древніх ремесел.

 Вихованці гуртків Центру туризму змогли побачити середньовічні баталії, лицарські бої, обмундирування давньоруських воїнів і середньовічних лицарів, ознайомитися з побутом Древньої Русі. 

Школярі також мали можливість постріляти з луку, викарбувати подарункову монету, проїхатися верхи на конях, взяти участь у давніх слов'янських іграх і забавах, майстер-класах народних умільців, зробити фотосесії в історичних костюмах. А закінчилась цікава екскурсія театралізованим дійством – Зимовий бенкет у Древньому Києві.

DSC00122
DSC00123 DSC00137 DSC00138 DSC00142 DSC00159 DSC00212

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vyhovuemo-patriotiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image