«

»

Чер 05 2014

Print this Запис

Випускний у позашкіллі

269Уже відшуміли випускні вечори у загальноосвітніх школах, у пам’яті кожної людини надовго залишаються щемливі миті цього свята. У позашкільних навчальних закладах теж є свої традиції щодо проведення випускних. І в кожному закладі це свято відзначають по-своєму.

 

У Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського району випуск – надзвичайно урочисте і хвилююче дійство. Особливо цього року. Адже, за свідченням педагогів закладу, випускники-2014 – надзвичайно  творчі, активні й талановиті діти. За роки навчання в закладі вони були неодноразовими переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Під гучні оплески свідоцтва цього року  отримали  вихованці зразкового фольклорно-етнографічного гуртка «Барвінок»: Разбіцький Ярослав, Біленко Тетяна, сестри Євгенія і Катерина Мороз та вихованець театральної студії «Лицедії» Лисенко Олексій.

Багато теплих слів почули випускники на свою адресу від директора Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Стаменової Тетяни  Анатоліївни. Підтримати випускників у святковій залі зібралися педагоги закладу, гуртківці та їх батьки. Справжнім подарунком для них був виступ  зразкового фольклорно-етнографічного гуртка  «Барвінок» під керівництвом  Гегельської Тетяни Василівни. 

 

 156 269

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vypusknyjj-u-pozashkilli/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image