«

»

Лис 03 2016

Print this Запис

Вишгородський колектив – переможець Всеукраїнського театрального фестивалю

0lrggpgoekcВистава «ПАННОЧКА» Зразкового творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» отримала ГРАН-ПРІ та численні дипломи за виконання ролей першого та другого планів, відзнаки режисерові і нових прихильників на ХVІ Всеукраїнському фестивалі аматорських театрів та цирку «Театральний форум – 2016», який проходив з 28 по 30 жовтня 2016 року у місті Ірпінь.

У заході взяли участь близько сорока колективів  з різних областей України: Київської, Черкаської, Полтавської, Харківської, Житомирської, Дніпропетровської.

Фестиваль проводиться з 2000 року, відзначається професійним журі та розмаїттям творчих робіт – великі вистави різні за жанрами та віком акторів, малі театральні форми, читці, колективи та виконавці оригінального жанру тощо. 

enh14tqtxts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fp_6zliqudi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ttzx6yddlmm

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vyshgorodskyjj-kolektyv-peremozhec-vseukrainskogo-teatralnogo-festyvalyu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image