«

»

Тра 16 2019

Print this Запис

Вишколи до гри “Джура” в Обухівському районі

Співпраця різних організацій – це завжди позитивний результат, особливо, коли це робиться заради дітей. Так, в Обухівському районі в період з 24 квітня по 15 травня 2019 року організовано активну підготовку до проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Для юних джур Обухівщини проведено такі вишколи: «Стрільба з пневматичної зброї» (24.04.19 на території стадіону с. Григорівка), «Рятівник» (02.05.19-08.05.19 в приміщенні лекційного залу відділу освіти) та “Впоряд” (03.05.19-15.05.19 на території Обухівського районного військового комісаріату).

Під час майстер-класу «Стрільба з пневматичної зброї» представники Обухівської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану ознайомлювали дітей з технікою безпеки під час стрільби з використанням пневматичної гвинтівки та звертали увагу на особливості виконання пострілів для досягнення високих результатів.

Під час вишколу «Рятівник» діти дізнались як надавати долікарську допомогу, ознайомились з порядком дій, які допоможуть врятувати життя людині до приїзду карети швидкої.

Під час стройової підготовки військові «відточували» з дітьми прийоми шикування в дволаву та навпаки, розмикання та змикання рою, повороти та кроки на місці тощо.

У майстер-класах взяли участь 15 закладів загальної середньої освіти Обухівського району  (Українська СЗОШ І-ІІІ ст. №1, Українська СЗОШ І-ІІІ ст. №2,  Германівська ЗОШ І-ІІІ ст., Германівська гімназія, Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст., Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст., Великодмитровицька ЗОШ І-ІІІ ст., Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ст., Маловільшанська ЗОШ І-ІІ ст., Копачівський НВК, Краснослобідський НВК, Трипільска ЗОШ І-ІІІ ст., Козинська ЗОШ І-ІІІ ст., Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст., Красненська ЗОШ І-ІІ ст.).

Співпраця Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, спілки ветеранів Афганістану, Центру військово-патріотичного виховання, Обухівського районного військового комісаріату та Обухівської організації Товариства Червоного Хреста з учнями закладів освіти – це не тільки підготовка до «Джури», а й можливість залучити дітей до військово-прикладних видів спорту та вивчення медицини у досить цікавий спосіб.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vyshkoly-do-gry-dzhura-v-obuhivskomu-rajjoni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image