«

»

Тра 18 2018

Print this Запис

Вишиванка нас єднає

    Вишиванка – це не просто одяг – це оберіг, що об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої країни та далеко за її межами.
     Тож 17 травня загальноосвітні заклади Іванківського району відзначили День вишиванки.
Школи  рясніли різнокольоровими візерунками української вишивки, діти співали пісні, декламували вірші, відгадували загадки про рідний край, організували виставки декоративно-ужиткового мистецтва, вишитих виробів,  влаштовували флешмоби, дефіле, фестиваль української кухні «Гостинна хата».
    Відбулися виховні заходи, на яких учні, вихованці гуртків та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів притаманних кожному регіону України.
Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось одягнув улюблену вишиванку. Але однозначно – і діти, і дорослі були єдині у думці, що таке свято об’єднує всіх українців.
    Проведення  свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vyshyvanka-nas-ednae/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image