«

»

Тра 19 2017

Print this Запис

«Вишиваний» день в Броварському районі

18 травня 2017 року учнівські та педагогічні колективи навчальних закладів Броварського мальовничого краю із задоволенням долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки. Требухівська, Красилівська, Шевченківська, Богданівська, Руднянська ЗОШ І-ІІІ ст., Тарасівський та Зазимський НВК, опорний заклад Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст., Плосківське НВО, Великодимерський СЗО НВК, Літківська
ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.П. Стельмаха замайоріли різнобарвними візерунками української вишивки.

Увесь день у приміщенні Світильнянського НВК учні переглядали відеоролики про українську вишивку. Урочисту лінійку розпочав Гімн України, у виконанні усіх присутніх. Далі – пісні про вишиванку, презентація про різновиди українських орнаментів, виставка тематичної літератури, флешмоб «З Україною в серці», парад вишиванок, хода до скверу ім. І.Марченка, Героя АТО.

З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді та населення у Княжицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проводилися такі заходи : виконання гімну, розгортання полотнища прапора України, проведення флешмобу «Вишиванка цвіте над Україною», творчий конкурс-звіт «Вишиванка – символ Батьківщини».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Представникам КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО пощастило побувати на відзначенні Дня вишиванки в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст. Після урочистої лінійки та традиційної ходи у вишиванках, центральними вулицями селища, вони мали змогу стати глядачами театралізованої вистави «Сорочинський ярмарок». Проведення такого свята продемонструвало, що учні школи відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

Вишиванка – це не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це – національний символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Він несе в собі духовне багатство, високу мудрість та приналежність до українського роду.

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vyshyvanyjj-den-v-brovarskomu-rajjoni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image