«

»

Січ 21 2019

Print this Запис

Взимку обережним будь, про правила безпеки не забудь!

Зима – це не лише прекрасні снігові простори, іскристі сніжинки, мороз і сонце. Це ще й ожеледиця, мокрі або колючі замети, переохолодження і мокрі ноги, застуда, обмороження.

А щоб зимові прогулянки приносили тільки радість і не завдавали шкоди здоров’ю, для вихованців гуртків (учнів ЗОШ № 2) Іванківського районного ЦДЮТ культорганізатором Голяк Т.П. була проведена бесіда «Взимку обережним будь, про правила безпеки не забудь!»

Діти пригадали, як поводитись на вулицях і дорогах у зимовий період, на замерзлих водоймах, на льоду і катках, як безпечно проходити під дахами з крижаними бурульками. Малечі цікаво було працювати із сюжетними малюнками «Зимові небезпеки». У вправі «Юний рятівник» вони повторили правила порятунку людини, яка провалилася під лід, долучилися до гри «Кульки і бурульки».

         Вихованці обіцяли не тільки самі виконувати правила, але й нагадувати  про це своїм молодшим друзям, адже життя і здоров’я – це  найвища цінність.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/vzymku-oberezhnym-bud-pro-pravyla-bezpeky-ne-zabud/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image