«

»

Тра 16 2019

Print this Запис

Я по світу іду в вишиванці

Всі ми – діти України,

Козаків нащадки славні.

Всі сміливі, мужні, справні.

Хоч іще усі ми діти

Щиро Україну вміємо любити!

 

Вишиванка – це не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це – національний символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Він несе в собі духовне багатство, високу мудрість та приналежність до українського роду.

Тож і наші юні таланти КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» напередодні Дня вишиванки продемонстрували свої творчі досягнення на Головному концерті року, лейтмотивом якого стали слова «Я по світу іду в вишиванці». На найкращій сцені Київщини барвистими візерунками квітували та вигравали різноманіттям вишиванки усіх регіонів України – Гуцульщини, Слобожанщини, Середньої Наддніпрянщини, Полісся тощо.

Заключним акордом свята став 50-метровий Рушник Єднання, створений дітьми Київщини, заряджений теплом дитячих долонь і мріями про мир для України!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/ya-po-svitu-idu-v-vyshyvanci-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image