«

»

Лис 01 2019

Print this Запис

Як джурівці у таборі навчалися…

29 – 30 жовтня 2019 року вихованці гуртка “Джура”, Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Світильнянського НВК, учасники рою “Світлі”(керівник Стешенко Т.В.), брали участь в історичному таборі “Древня Київщина”. Дійство відбувалося у селі Хлепча Васильківського району. Табір організовано за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації і громадської організації “Захист прав молоді та релігійних громад”.

Метою даного молодіжного заходу було набуття молоддю знань, умінь, практичних  навичок з історії України, зокрема Київщини, поза системою освіти;  популяризація молодіжної неформальної освіти; інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток; пробудження національної свідомості та гордості за свою національну ідентичність через систему неформальної освіти.

Традиційно захід розпочався зі святкового шикування команд та Державного Гімну України.  Під час реалізації  програми Історичного табору «Древня Київщина» було проведено: серії лекцій та тренінгів з історії України періоду Київської Русі та доби Козацтва; наглядовий показ предметів відповідної доби (обладунки, зброя, одяг, предмети побуту, тощо); таборування; спортивне орієнтування в лісі; стрільби із гвинтівки та лука, а також метання ножів.

Світильнянці з азартом брали участь у змаганнях. На природі без електрики та будь-яких допоміжних засобів допомагали організаторам ставити намети, розводити багаття та готувати туристичні страви. Учасники молодіжного заходу залишились дуже задоволеними та з нетерпінням очікуватимуть наступних подібних зустрічей.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/yak-dzhurivci-u-tabori-navchalysya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image