«

»

Тра 19 2016

Print this Запис

Яскраве благодійне свято у Борисполі

????????????????????????????????????Днями в розважальному центрі «Бархат» міста Борисполя відбулось надзвичайно яскраве та святкове дійство – творчі колективи Будинку дитячої та юнацької творчості звітували перед батьками та громадськістю міста про свою роботу за рік. Приурочене це дійство було до Міжнародного дня сім’ї, а також І Міжнародного фестивалю поезії, який проводився в Борисполі протягом трьох днів. Тому в залі панувала її величність Творчість – поезія, пісня, танець, музика у виконанні молодших вихованців Народного хореографічного ансамблю «Радість», Зразкового хореографічного ансамблю «Грація», Зразкового вокального ансамблю «Веселочка», творчої студії «Чабрець», шоу-групи «Чері-бері» Зразкового вокального ансамблю «Веселочка». Зал був переповнений: 370 маленьких артистів і ще більше їх батьків взяли участь у святковій програмі.

Також під час свята відбувся ярмарок-продаж солодких смаколиків,  виготовлених батьками вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості та учасниками майстер-класів, які проводили керівники гуртків декоративно-вжиткового відділу зазначеного позашкільного навчального закладу. Всі кошти, зібрані в результаті продажу солодощів, передано батькам маленької Анюти Савочкіної, яка наразі бореться з тяжкою хворобою. Загалом під час заходу було зібрано 4тис.282грн.

Формат сімейного фестивалю (свято тривало близько 3 годин) дозволив продемонструвати всі здобутки маленьких артистів та дати їм можливість гарно і весело провести час.  Дітей розважали вихованці Зразкового творчого об’єднання «Клуб «Лідер» в костюмах мультяшних та казкових персонажів.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 

????????????????????????????????????

??????????????????

 

 

 

 

 

 

[caption id="attachment_15999" align="alignnone" width="800"]???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

??????????????????[/caption]

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/yaskrave-blagodijjne-svyato-u-boryspoli/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image