«

»

Сер 23 2016

Print this Запис

Юнь Васильківщини – незалежній Україні !

DSC_0092З нагоди Дня Прапора та 25-ї річниці Незалежності України вихованці Васильківського районного ЦДЮТ підготували та провели низку заходів.

У світлиці дитячого народознавчо-фольклорного клубу «Джерельце» відбулося етносвято «Ми – українці», у програмі якого: гра-подорож «Літопис Української державності», інтелектуальна гра «Моє село – моя історія жива», екскурсія виставкою «Творчість юних – Васильківщині рідній», конкурс малюнків на асфальті «Я і моя Україна», конкурс юних читців «Україна – це ми!».

DSC_0054

DSC_0071

У виставковій залі ЦДЮТ відбулося відкриття виставки робіт вихованців та керівників творчих об’єднань позашкільного закладу «Нове мистецтво нової державі», де широко представлене розмаїття напрямків декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних народних ремесел Васильківщини.

Не залишилися осторонь у ці передсвяткові дні і вихованці гуртків  спортивного та водного туризму. 22 серпня вони здійснили велопробіг пам’ятними місцями селища Гребінки та провели змагання з водного туризму на річці Протока. Для юних водників це були серйозні тренування перед 4-м Чемпіонатом України серед юнаків з водного туризму, в якому вони братимуть участь у складі збірної команди Київської області 2-5 вересня 2016 року і який буде проводитись у Вінницькій області в районі села Сокілець.

DSCN8554

DSCN8536

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/yun-vasylkivschyny-nezalezhnijj-ukraini/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image