«

»

Гру 07 2016

Print this Запис

Юні астрономи на Всеукраїнському форумі «Україна космічна»

imgresВихованці гуртка «Астрономія» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» разом з керівником Паранічем Геннадієм Івановичем взяли участь у Всеукраїнському молодіжному аерокосмічного форумі «Україна космічна», який нещодавно відбувся у місті Києві.

Організатори форуму − Міністерство молоді та спорту України, Державне космічне агентство України, Київська міська державна адміністрація, Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» та Товариство «Знання».

В рамках триденної програми форуму вихованці здійснили екскурсію до шкільного музею історії та розвитку космонавтики школи I-III ст. № 36 ім. С. П. Корольова міста Києва, прослухали міні-лекцію «Українці у космосі», зустрілись і поспілкувались з учасниками АТО.

Незабутні враження отримали учасники форуму від перегляду повнокупольного  науково-популярного  фільму «У пошуках краю Сонячної системи» у Київському планетарії. Юні астрономи активно долучилися і до роботи майстер-класу з науково-технічної та прикладної творчості на космічну та національно-патріотичну тематику. Змістовним та корисним  було і спілкування з першим космонавтом України, героєм України Леонідом Каденюком, також учасники з цікавістю прослухали його інформаційне повідомлення «Як стати космонавтом».

У роботі форуму  приймали участь різні наукові установи, підприємства космічної галузі України, Державне космічне агентство України «Україна – космічна держава», представники яких презентували сучасні дослідження у сфері космосу, розповіли про  внесок їхніх організацій  у розвиток ракето-космічної галузі України.  Перегляд концертної програми, присвяченої 25-річчю з дня створення Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», був яскравим акордом  заходу.

img_7474

img_7663

img_7682

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/yuni-astronomy-na-vseukrainskomu-forumi-ukraina-kosmichna/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image