«

»

Чер 03 2019

Print this Запис

Юні екологи Київщини на Всеукраїнському форумі – це круто!

З 07 по 27 травня відбувся Всеукраїнський форум юних екологів України на базі Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (Одеса), в межах IV тематичної зміни «До кришталевих джерел» для  талановитих та обдарованих дітей – переможців Всеукраїнських конкурсів. Найактивніші вихованці гуртка «Юні екологи», який працює на базі  ОЗОНЗ «Жоравський НВК» представляли Київську область на форумі. Це Коткова Ольга, Сорока Анжеліка, Федорович Євген, Мартиненко Сергій, Микитенко Назарій, Микулець Максим і Моргун Іван.

Юні екологи відвідали Одеський державний екологічний університет. Учасників форуму щиро привітали викладачі університету, які розповіли про діяльність університету та новітні технології, які активно використовуються у навчанні студентів. Дітям провели екскурсії-практикуми по лабораторіях університету

Ознайомили з новим сучасним обладнанням та напрямами діяльності  науково-дослідницьких лабораторій: лабораторія водних біоресурсів та аквакультури, метеомайданчик. Також діти взяли участь у тренінгах «Мінеральні ресурси України» та «Лікарські рослини», та познайомилися з представниками герпетобатрахофауни Одеської області.

В рамках форуму відбулися:  природоохоронний квест «Зелений фургон», ігри-змагання  «День Чорного моря», «День лісу», де діти виконували завдання за блоками: ботаніка, зоологія, енергозбереження, народознавство, геральдика, туризм.

Під час змагань діти отримали комунікативні навички, вміння працювати в команді, вміння приймати рішення, збагатили свої знання з різних галузях знань

Під час закриття Всеукраїнського форуму юних екологів дітей було нагороджено грамотами за результатами змагань, що відбувалися під час проведення Форуму.

Надзвичайно активний  та плідний екологічний травень  знову приніс приємну звістку про успіхи наших учнів. Сорока Анжеліка – І місце у квесті «Зелений фургон» та  ІІ місце в грі «День Чорного моря»; Коткова Ольга – ІІІ місце в грі «День лісу»; Федорович Євген – ІІ місце у квесті «Зелений фургон» та  ІІ місце в грі «День Чорного моря»;  Микитенко Назарій – у ІІ місце в грі «День Чорного моря»  та  ІІ місце в грі «День лісу»; Моргун Іван – ІІІ місце у квесті «Зелений фургон» та  ІІ місце в грі «День Чорного моря»; Мартиненко Серій – ІІ місце в грі «День Чорного моря» та  ІІ місце в грі «День лісу»; Микулець Максим – ІІІ місце в грі «День Чорного моря».

Творчі подарунки від вожатих, радість від перемог, танці, посмішки, дружні обійми, лагідне  Чорне море, гостинна Одеса   та легкий сум від розставань – таким залишиться в пам’яті дітей  Всеукраїнського форуму юних екологів 2019 року.

Наталія Бойко, керівник гуртка

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/yuni-ekology-kyivschyny-na-vseukrainskomu-forumi-ce-kruto/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image