«

»

Лип 19 2019

Print this Запис

Юні краєзнавці Київщини – учасники історико-краєзнавчої експедиції «Закриті сторінки історії»

1417 липня 2019 року вихованці краєзнавчих гуртків позашкільних навчальних заклладів з Богуславського, Таращанського, Тетіївського районів, міста Обухова та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» взяли участь в історико-краєзнавчій експедиції «Закриті сторінки історії». Захід проводився за підтримки управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації та КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» з метою підтримки та розвитку історико-краєзнавчого руху на Київщині, підвищення рівня активності в молодіжному середовищі та зацікавленості до історії рідного краю, подій першої Української Революції 2017-2021 років шляхом зібрання інформації та створення нових маршрутів для екскурсій і походів.

У ході експедиції до краєзнавців приєдналися наукові співробітники Музею кобзарського мистецтва (м. Переяслав-Хмельницький), Музею «Битва за Дніпро» (с. Балико-Щучинка Кагарлицького р-ну.), КЗ КОР «Ржищівський археолого-краєзнавчий музей», народного краєзнавчого музею «Берегиня» (с. Стайки Кагарлицького району) з якими було обговорено перспективи розвитку краєзнавчого руху на Київщині та можливості залучення молоді до нових проектів.

Формат експедиції – покривання і «зшивання» великої території за незначний проміжок часу відвідування історичних містин шляхом переїзду великих відстаней, недоступну ділянку Трахтемирівського заповіднику яхтами по Дніпру, що надає можливість побачити і сфотографувати історичні пам’ятки, спілкуватись з місцевими жителями з метою збору і підтвердження інформації, відвідувати музеї, ознайомитись з особливостями роботи з музейними архівами і фондами, спілкуватись з науковими працівниками музеїв, аналізувати пророблену частину маршруту коло багаття на березі Дніпра та конструктивно обмінюватись новими ідеями, що стануть базою для нових проектів, маршрутів, тем дослідження. Також мав місце обмін досвідом та інформацією про діяльність в галузі історико-краєзнавчої роботи,  проведеними та запланованими заходами, контактами фахівців, що працюють в даній галузі, джерелами інформації тощо.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/yuni-kraeznavci-kyivschyny-uchasnyky-istoryko-kraeznavchoi-ekspedycii-zakryti-storinky-istorii/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image