«

»

Бер 12 2014

Print this Запис

Юні краєзнавці відвідали музей «Заповіту»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

9 березня 2014 року Україна святкувала 200-річницю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Про значення його постаті для України списано стоси паперу, але ще й досі літературознавці, історики, політики, просто читачі знаходять у творчості видатного українця щось особливо щемливе, притаманне всім і окремо кожному. Писати про поезію Шевченка – справа невдячна, його треба читати. Випустити із рук «Кобзар» неможливо: він все одно опиняється розгорнутим на письмовому столі.

Вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», що функціонує на базі Станції юних туристів міста Переяслава-Хмельницького провели свій захід, присвячений пам’яті великого поета. Юні краєзнавці відвідали музей «Заповіту»,  де прослухали цікаву екскурсію. Адже саме тут поет написав найвідоміший свій твір в ніч на 25 грудня 1845 року, поклали квіти до пам’ятника.

Відвідали вихованці гуртка і білу акацію, яку посадили Т.Шевченко та А. Козачковський – лікар, у якого на той час жив поет. Вони посадили дві акації в одну ямку, а стовбури дерев переплели між собою на знак вічної дружби. Тоді Тарас Шевченко  сказав: «Хай родаються всі люди, як ці гілки». Ці дерева надають особливої привабливості садибі Козачковського. Переяславці з любов’ю зберігають ці акації як живих очевидців великого Кобзаря.

Палатний І.А., керівник туристсько-краєзнавчого гуртка
КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/yuni-kraeznavci-vidvidaly-muzejj-zapovitu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image