«

»

Лип 20 2017

Print this Запис

Юні туристи-краєзнавці Київщини – учасники ХІ Всеукраїнського зльоту

19 липня у Центральному таборі туристського активу учнів України (с. Осій Іршавського району Закарпатської області) відбулося урочисте відкриття ХІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, участь у якому беруть делегації учнівської молоді з усіх областей України. Київщину на  зльоті представляють учні та вихованці навчальних закладів Васильківського та Ставищенського районів на чолі з досвідченими керівниками-педагогами Шевченко Катериною Григорівною та Клочком Олександром Петровичем.

Програмою зльоту, який триватиме до 25 липня, передбачено як змагання та конкурси за шістьма напрямами краєзнавчих досліджень (історичне краєзнавство, археологія, археологія, фольклор і етнографія, екологія, географічне краєзнавство, геологія), обмін досвідом у творчих майстернях, так і цікаве дозвілля, спілкування та пізнавальні екскурсії. Зокрема, 19 липня наші юні туристи-краєзнавці достойно презентували Київщину в конкурсі представлення-візиток команд.

Бажаємо нашим юним краєзнавцям продемонтрувати високий рівень знань та практичних умінь, добре відпочити, поспілкуватися з однолітками та здобути нових друзів, дізнатися ще більше як з історії України, так і її регіонів.

Вболіваймо за команду Київської області!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/yuni-turysty-kraeznavci-kyivschyny-uchasnyky-hi-vseukrainskogo-zlotu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image