«

»

Лип 09 2015

Print this Запис

Юні туристи Київщини – учасники Чемпіонатів України з пішохідного та велосипедного туризму серед юніорів

З 02 до 11 липня 2015 року в районі села Оріховиця Ужгородського району Закарпатської області проходять 44-й Чемпіонат України з пішохідного туризму та 4-й Чемпіонат України з велосипедного туризму серед юніорів.

Київщину у зазначених змаганнях представляють вихованці Броварського районного центру туризму, Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, Переяслав-Хмельницького районного будинку дитячої та юнацької творчості, Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді міста Бориспіль та Бучанського міського центру позашкільної роботи.

Станом на 9 липня, за підсумками змагань, команда наших туристів-пішохідників займає 15 місце, а команда велотуристів – 6 місце.

Програма змагань є досить складною та насиченою. Так, 2 липня велотуристи змагалися на дистанції “Велокрос” прротяжністю 40 кілометрів, а юні пішохідники – на дистанції “Крос-похід” протяжністю 9 кілометрів. З 9 до 11 липня на туристів-пішохідників чекає старт ще на 3-х дистанціях (“Командна смуга перешкод”, Смуга перешкод для зв’язок”, “Рятувальні роботи”), а велотуристів – у двох дистанціях (“Тріал”, “Фігурне водіння велосипеда”). Тож, побажаємо нашим туристам сили, витривалості, спритності та удачі !

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/yuni-turysty-kyivschyny-uchasnyky-chempionativ-ukrainy-z-pishohidnogo-ta-velosypednogo-turyzmu-sered-yunioriv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image