«

»

Тра 24 2017

Print this Запис

З ЛЮБОВ’Ю ДО БАТЬКІВЩИНИ В ЄВРОПЕЙСЬКІЙ СПІЛЬНОТІ

Делегація Бучі гідно представила Київську область на ІІ міжнародній туристсько-освітній виставці “З любовю до Батьківщини в Європейській спільноті”, присвяченій Дню Європи в Україні, яка проходила в місті Дніпро. 

У рамках виставки, яка тривала 20-22 травня, делегації з різних куточків України презентували виставку та букленту продукцію своїх регіонів. Бучанці стали учасниками інтерактивного заходу „Жива бібліотека”, за участі студентів з Марокко, Анголи, Монголії, Польщі, Ізраїлю, Гани та представників громадських організацій Швеції. Ознайомилися з віртуальними екскурсійними маршрутами (представники нашого міста обрали Бучанській міський парк) та пройшли туристичним маршрутом “Дніпро – форпост української державності”. 

За результатами виставки делегація Київської області посіла ІІІ місце у конкурсі презентацій виставкового павільйону та отримала грамоту за неординарне представлення екскурсійного маршруту молодим сучасним містом Буча.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/z-lyubovyu-do-batkivschyny-v-evropeyskiy-spilnoti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image