«

»

Вер 30 2019

Print this Запис

За ними майбутнє нашої держави…

28-29 вересня 2019 р. у м. Бориспіль відбулися військо-патріотичні змагання «SPOTTER-DINAMIR», які проводив клуб військової справи «SPOTTER».

Це не лише змагання, це свого роду «тусовка» патріотичної молоді на яку приїздять  з різних куточків України, були присутні вісім команд.

Діти, які приїжджають на такі заходи вчаться взаємодіяти між собою.

Це дозволяє виховати патріотичних, вольових та свідомих дітей. Вони наше майбутнє…

Місто Ірпінь представляв військово – патріотичний гурток «Ратібор» Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня  під керівництвом Забавського Сергія Володимировича. Вихованці разом зі своїм керівником вже не перший раз беруть участь в таких заходах і кожен раз удосконалюють свої здібності і досягнення. Навіть не маючи достатньої матеріально-фінансової підтримки адміністрації міста «Ратібор» зайняв І командне місце, а також І місце зайняли окремо дівчата, ІІ – хлопці, І – керівник. Такі заходи навчають дружності та волі до перемоги.

Ми вітаємо Сергія Володимировича Забавського та його вихованців з перемогою. Хочемо побажати майбутніх перемог та сподіваємося на вирішення матеріальних проблем, які допоможуть охопити,  підвищити рівень військово-спортивної підготовки  дітей та учнівської молоді Приірпіння.

Запрошуємо бажаючих підлітків віком від 12 років на заняття гуртку «Ратібор».

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/za-nyy-majjbutne-nashoi-derzhavy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image