«

»

Кві 04 2016

Print this Запис

Захоплююча профорієнтаційна екскурсія на телеканал «Україна»

 P60323-122052Вихованці гуртка «Режисер» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, що працює на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ст. продовжили традиційні, профорієнтаційні екскурсії. Під час весняних канікул, 24 березня, юні режисери відвідали канал «Україна».

Всі були приємно здивовані, адже після капітального ремонту і зміни напрямів, канал вражає сучасною технікою, підходами до роботи, студією розробленою разом з представниками відомого на весь світ каналу BBC.

Юні режисери спробували себе в ролі ведучих новин, відвідали студії і павільйони каналу, ознайомившись з їх роботою.  

По закінченню екскурсії було розіграно сувеніри за уважність, а також всі гуртківці отримали на пам’ять магніти з символікою каналу. «Дуже важливо не лише розповідати на заняттях як працює телебачення, але й спостерігати на практиці. Це не тільки цікаво, а й корисно.

KkmOIIWA_K4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мені приємно, що дехто з моїх вихованців всерйоз зацікався телеіндустрією і планують у майбутньому навчатися у вишах опановуючи професію режисерів, телеведучих, журналістів. Я дякую за співпрацю і проведення екскурсії телеканалу «Україна». Минулого разу ми їздили на «Новий канал», зараз на «Україна» і на цьому зупинятись не збираємось. В планах проведення екскурсії та знайомство зі студіями, які знімають наше українське кіно, кліпи, соціальну рекламу, а паралельно на заняттях вивчаємо основи кінематографії і працюємо над створенням перших відеоробіт. –  прокоментував Лисенко О.Д., керівник гуртка, студент Інституту кіно і телебачення КНУКІМ.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zahoplyuyucha-proforientacijjna-ekskursiya-na-telekanal-ukraina/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image