«

»

Жов 06 2015

Print this Запис

Захоплюючі віражі юних авіамоделістів Київщини

03 жовтня на льотній смузі авіадрому «Гайок» міста  Білої Церкви відбувся обласний етап Всеукраїнських змагань серед  учнівської молоді з авіамодельного спорту у класі радіокерованих моделей. Організатор заходу –  Центр творчості дітей та юнацтва Київщини. 

Вітали юних спортсменів директор  Центру творчості дітей та юнацтва Київщини  Тамара Василівна Нестерук та голова Федерації авіамодельного спорту Київської області, суддя міжнародних змагань Віктор Анатолійович Садомов. Учасниками змагань стали екіпажі дев’яти команд: Білоцерківської міської станції юних техніків, Клубів за місцем проживання «Аврора» та  «Прометей» міста Білої Церкви, Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, Васильківської  міської станції юних техніків, Ірпінського еколого-технічного центру творчості школярів та молоді, Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості.

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хлопці змагалися в різних класах моделей: гоночні, пілотажні, моделі-копії. Під час першого туру юні авіамоделісти виконували пілотажні фігури. Глядачі побачили «петлю» і «канадську вісімку», «політ на спині» і «штопор». Польоти  авіамоделей вражали стрімкістю і точністю, правильністю пілотажних фігур.

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адреналіну учасникам заходу та вболівальникам додали змагалися в класі «повітряний бій»! У небі кружляли  моделі з прив’язаними паперовими стрічками різних кольорів і намагалися відсікти стрічку один одному. Вони здійснювали складні віражі, переслідуючи один одного. І хлопці успішно впоралися із завданням.

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після напруженої боротьби  переможцями в особистому заліку стали:

Клас моделей копій:

І місце

 • Тимошенко Віталій, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце

 • Чернищук Артем, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце

 • Согомонян Андрій, вихованець Станції юних техніків м. Біла Церква.

 

Клас пілотажних моделей:

І місце

 • Согомонян Андрій, вихованець Станції юних техніків м. Біла Церква;

ІІ місце

 • Вєтров Владислав, вихованець Клубу за місцем проживання «Аврора»  м. Біла Церква;

ІІІ місце

 • Носіков Владислав, вихованець Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Клас гоночних моделей:

І місце

 • Носіков Владислав, вихованець Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце

 • Стадніченко Денис, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце

 • Тимошенко Віталій, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

   6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У командному заліку другий рік поспіль кубок переможця виборола команда Сквирського району. Безперечно, це заслуга не тільки юних авіамоделістів, а й захоплених своєю справою педагогів. До речі, колишній керівник авіамодельного гуртка Гидченко Віталій зараз захищає незалежність нашої держави на східному кордоні України. У день проведення змагань він був у відпустці на рідній Сквирщині… і, звичайно ж, приїхав на авіадром підтримати своїх вихованців та «відпочити душею».  

10

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Друге місце в командному виборола команда Станції юних техніків м. Біла Церква,  третє місцекоманда Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Переможців особистого заліку нагороджено грамотами Центру творчості дітей та юнацтва Київщини та медалями, командного − грамотами  департаменту освіти і науки Київської державної адміністрації та  кубками.

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спонсорську допомогу у відзначенні кращих авіамоделістів надав аероклуб «Пілот» міста Білої Церкви, який організував екскурсію на територію аероклубу та  головний приз змагань − політ на  сучасних авіамоделях. Вихованці  Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості отримали незабутні враження від польоту.

Проведені змагання засвідчили, що на Київщині є люди, які розуміють потреби сьогодення та вболівають за процвітання талановитої молоді.

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zahoplyuyuchi-virazhi-yunyh-aviamodelistiv-kyivschyny/

Коментарі до статті

 • ВКонтакті
 • Facebook
 • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image