«

»

Бер 11 2020

Print this Запис

Захист проєктів – цікаво та корисно!

11 березня 2020 року в Іванківському районному центрі дитячої та юнацької творчості в рамках проєкту «Об’єднаймо школи» на чергове засідання зібрались лідери Парламенту дітей Іванківщини та діти-лідери Ради дітей Полісся з метою  обміну досвідом у сфері шкільного самоврядування, налагодження комунікації між лідерами з різних освітніх закладів.

Роботу  проєкту «Навчити. Запобігти. Допомогти» з пожежної безпеки презентували діти-лідери Іванківського району. Вони доповіли як запобігти пожежам, про засоби пожежогасіння, роботу служби надзвичайних ситуацій.  Також виступили агітбригади  Іванківських ЗОШ №1 та №2. Слайдові презентації про проведення Тижня з пожежної безпеки, годин спілкування, ігрових програм, екскурсій до пожежної частини, зустрічей із працівниками служби порятунку демонстрували лідери  Феневицького, Кухарського  НВО та Прибірського ОНЗ. Відеоролики про формування у дітей культури поводження з вогнем презентували вихованці Обуховицького НВО та Жміївської ЗОШ. Для всіх присутніх лідери Іванківського районного ліцею підготували та провели цікаву і змістовну вікторину.

Провідний інспектор районного сектору ГУ ДСНС – Валерій Покотило, ознайомив із статистикою пожеж, звернув особливу увагу на пожежі, що виникають із вини людей та під час випалювання трави.

Активними учасниками заходу стали лідери Ради дітей Полісся , які поділились власним досвідом роботи органів учнівського самоврядування, ознайомили із заходами, що проводяться з відновлення екології рідного краю.

Методист Іванківського районного центру творчості – Аліна Сергієнко, ознайомила всіх присутніх  з Всеукраїнським проєктом «Озеленення України» та Всеукраїнською акцією «День зустрічі птахів».

Андрій Дятел – керівник гуртка «DANCE FAM»  виступив із презентацією «Сортуй сміття! Збережи природу!»,  поділився досвідом як правильно сортувати сміття, куди здавати його на переробку, адже ці проблеми є дуже актуальними та важливими, і тільки всім разом можна, хоча б частково, вирішити їх.

Дбайливе ставлення до природи, життя та здоров’я, навколишнього середовища – важливий крок з формування екологічного мислення  підростаючого покоління.

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zahyst-proektiv-cikavo-ta-korysno/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image