«

»

Тра 23 2017

Print this Запис

Замість контрольних – концерти і виставки, замість лінійки – зоряний час юних талантів

Це не мрія – це реальність для позашкільних навчальних закладів, у яких наразі теж закінчується навчальний рік. А закінчується він не складними контрольними й довгими вечорами в компанії з підручниками, а вернісажами дитячих творчих робіт, туристичними походами, фестивалями, феєричними святковими дійствами. Днями такий святковий концерт організував і обласний позашкільний навчальний заклад – Центр творчості дітей та юнацтва Київщини, який знаходиться в місті Біла Церква.

 Свято відбулося в ошатній залі Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К Саксаганського. На сцені театру свої досягнення демонстрували вихованці хореографічних, вокальних студій, гуртків розмовного жанру, команди КВК та навіть колектив екологічної просвіти. У залі з гордістю і щасливими посмішками на дітей дивилися їх педагоги, батьки та друзі. 

– Центр творчості дітей та юнацтва Київщини – це талановита, креативна, дружна родина! Усі разом – педагоги, вихованці та їх батьки– ми плекаємо наших яскравих зірочок. Хтось із дітей продовжить займатися улюбленою справою і стане знаменитістю, а хтось обере інший шлях… Однак я вірю, що всі наші вихованці будуть гарними людьми і громадянами, – зауважила у своєму виступі Тамара Василівна Нестерук, директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

На сцену театру Тамара Нестерук запросила випускників закладу і вручила їм свідоцтва про позашкільну освіту. Цього дня нагороди отримали і керівники гуртків, вихованці яких протягом року стали призерами обласних і всеукраїнських конкурсів та змагань.

Гарним подарунком для всіх були чудові виступи колективів:  народного ансамблю народного танцю «Ровесник», зразкової хореографічної студії «Вікторія», зразкової театральної студії «Живе слово», вокальної  студії  «Барвисті мальви», команди КВК «Вітаміни», агітбригади «Яскраві барви  здоров’я», вокального ансамблю юнаків та ансамблю кадетів, ансамблю барабанщиць, театру мод «Діамодус». Завдяки майстерній режисурі різні за змістом творчі номери стали блискучою мозаїкою у візерунку яскравого свята дитячих талантів.

З нового навчального року гуртки Центру творчості дітей та юнацтва Київщини продовжать роботу, тому запрошуємо до свого дружного кола дітей області (гуртки закладу працюють не тільки в Білій Церкві, а й на базі навчальних закладів інших районів та міст регіону). Дорогі діти, ви – наше натхнення і наш стимул, ми працюємо для вас.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zamist-kontrolnyh-koncerty-i-vystavky-zamist-linijjky-zoryanyjj-chas-yunyh-talantiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image