«

»

Січ 29 2019

Print this Запис

Заняття в краєзнавчому музеї

Видатний український педагог  В. О. Сухомлинський відзначав, що в світі є країни, де природа яскравіша наших полів і лук, але рідна природа повинна стати для наших дітей найдорожчою. І це дійсно так, адже не можна любити те про що мало знаєш. Саме тому вихованці гуртка «Юні лісівники-дендрологи» провели заняття на тему «Найпоширеніші представники лісової флори та фауни рідного краю» на базі районного краєзнавчого музею для учнів 5-А та 5-Б класів Ставищенського НВК №2.

Розпочав зустріч з п’ятикласниками лісничий Ставищенського лісництва ДП «Білоцерківський лісгосп» Швець Т.О., який розповів учням про те, як працівники лісництва допомагають диким тваринам пережити сніжну, морозну зиму.

Далі, ведучі розповідали про багатий рослинний та тваринний світ наших лісів. Яскрава презентація, інтерактивні ігри зацікавили п’ятикласників, тому протягом усього заняття вони були активними та допитливими.

Керівник гуртка Руднєва О.В.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zanyattya-v-kraeznavchomu-muzei/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image