«

»

Гру 19 2019

Print this Запис

Запалюємо зорі до Дня Святого Миколая

Свято Миколая – одне з найулюбленіших свят для дітей та дорослих, коли варто згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно.  Вихованці гуртка «Діалог» (кер. Берегова Т.С.) підготували  та показали в Іванківському районному ЦДЮТ цікаву  виставу.

Вихованці гуртків, учні Іванківської ЗОШ №2 спостерігали за дійовими особами Марійкою (Марією Зінченко),  Романом (Костянтином Жоріним) та їх мамою (Анастасією Коваленко), які готувалися до свята. Завітали  і святкові іграшки – Лялька, Цукерка  (Олександра Салівон), Котик (Владислав Рищенко) та пустотливі Чортенята (Ірина Мельничук, Анастасія Бондар). На допомогу Ніч (Анна Кравченко) відправила Ангелів (Вікторію Тимошенко, Івана Ключище). В залі панувала весела атмосфера, адже персонажі свята підготували для глядачів цікаві ігри-конкурси «Сніжки», «Маска, хто ти?», «Сніговик», «Прикраси ялинку», «Рукавички».

У найочікуванішу мить завітав до дітей Святий Миколай (Олександр Волочай), який побажав усім, щоб у домі панували радість і здоров’я, у родині – взаєморозуміння та добробут, у серці – віра, надія та любов.

Тож наслідуймо добро і вчинки Миколая. Нехай це свято стане для нас святом добра і милосердя.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zapalyuemo-zori-do-dnya-svyatogo-mykolaya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image