«

»

Вер 16 2019

Print this Запис

Запрошуємо взяти участь у «Школі виховників джур»!

 

Шановні колеги, запрошуємо вас зголоситися та стати учасником І Обласної «Школи виховників джур», яка відбудеться  15-17 жовтня 2019 року у місті Бучі  на базі Комунального закладу «Пластовий вишкільний центр» (вулиця Антонія Михайловського, 54). Учасниками заходу стануть педагоги та громадські активісти, діяльність яких пов’язана зі створенням куренів та роїв, підготовкою роїв-учасників гри «Джура», організацією та проведенням гри.

У реалізації проекту беруть участь: Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА, КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр», КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

До участі у «Школі виховників джур» буде відібрано 40 бажаючих з тих, що зареєструвалися до 1 жовтня за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1oU8Qu7ClPxxXwYo8etQuEBkbSi51neg9_4i7slroxk0/viewform?fbclid=IwAR2yt81yq5KYCuXsxs24kl2-sY0Jz5OMWm-YMx-d12DybxVC8RVFoVakghk&edit_requested=true.

Витрати на проведення заходу проводяться за рахунок коштів КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр».

Контактний телефон 0937872178, 0689746532 Ірина Личак, завідувач відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zaproshuem-vzyaty-uchast-u-shkoli-vyhovnykiv-dzhur/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image