«

»

Вер 08 2015

Print this Запис

Запрошуємо до Національного історико-культурного заповіднику «Гетьманська столиця»

33-150x150Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» розпочинає новий екскурсійний сезон 2015 року новими пропозиціями,  урізноманітнюючи свою співпрацю із відвідувачами,  серед  яких  особлива  увага – учнівській аудиторії.

         На Цитаделі Батуринської фортеці підростаючі патріоти зможуть  доторкнутися до історії гетьманування в Батурині Дем’яна Многогрішного, Івана Самойловича, Івана Мазепи  і стати  учасниками  захоплюючого квесту  «Таємниці Цитаделі»!

 В Музеї археології Батурина кожного зацікавленого ознайомлять з історією Батурина і Гетьманщини  від енеоліту до трагічних подій 1708 року. В експозиції музею  представлені лише оригінальні експонати!  А взявши участь у нових, пропонованих музеєм, іграх-вікторинах «Подорож у минуле» та «Лицарі українських степів», юні «пізнайки» зможуть проявити свою винахідливість, кмітливість, знання, набути вміння працювати у команді. Дошкільнята ж з захопленням можуть поринути в археологію – що може бути цікавіше пошуків скарбів?

В Будинку-музеї генерального судді В.Кочубея ви дізнаєтеся про сповнену інтриг історію родини Кочубеїв, особливості роботи генерального суду Лівобережної України, зможете пройтися стежками «Кочубеївського» парку, якими ходила на побачення до гетьмана Івана Мазепи красуня Мотрона Кочубей, помилуватися красою чарівних квітів, насолодитися співом птахів!

Палац гетьмана К.Розумовського є єдиним збереженим гетьманським палацом, єдиним творінням всесвітньовідомого архітектора Чарльза Камерона в Україні, єдиною перлиною архітектури класицизму, реставрація якої, об’єднала  меценатів України. Тут на початку  2015 року  постала експозиція Музею Гетьманської слави, яка розкриє кожному феномен Гетьманщини у проекції української та світової історії. Не залишать байдужими виставки присвячені державницькій діяльності К.Розумовського, історії будівництва та реставрації його палацово-паркового ансамблю.

Сайт заповідника www.baturin-capital.gov.ua

c01_655_487_90 c05 91

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zaproshuemo-do-nacionalnogo-istoryko-kulturnogo-zapovidnyku-getmanska-stolycya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image