«

»

Жов 31 2019

Print this Запис

Запрошуємо педагогів та учнівську молодь Київщини взяти участь у навчальному семінарі-практикумі “Патріотичні екскурсії Київщини – 2019”

Шановні колеги та учнівська молодь (керівники музеїв закладів освіти, вчителі предметів “Історія”, “Захист Вітчизни”, “Українська мова та література”,  “Київщинознавство”, “Географія”, педагоги-організатори, бібліотекарі, учні та вихованці закладів освіти тощо)!

На виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» спільно з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА, громадською ініціативою «Корінь Нації» з метою формування патріотичної свідомості і національної гідності, створення у кожному регіоні Київщини туристичних маршрутів патріотичного спрямування та підвищення туристичної привабливості регіону, підготовки гідів для проведення оновлених екскурсійних програм буде проведено семінар-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини 2019».

Семінар-навчання складається з двох етапів:

  • перший етап навчально-практичний відбудеться 14 листопада 2019 року в м. Переяслав-Хмельницький (включає проведення екскурсії та майстер класу з екскурсійної діяльності);
  • другий етап теоретично-практичний відбудеться з 21 по 22 листопада 2019 року на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» (вул. Шевченка, 63, с. Карапиші, Миронівський район, Київська область) і включатиме семінар-навчання “Патріотичні екскурсії” (методика підбору інформаційних матеріалів, робота з архівними даними, особливості організації екскурсії, ораторське мистецтво, створення маршрутів за допомогою google- карт, обговорення шляхів розвитку туристичної привабливості Київщини).

Просимо направити для участі в заході зацікавлену активну молодь з числа студентів, працівників музеїв, бібліотекарів, екскурсоводів,  вчителів/викладачів предмету “Історія”, вихованців історико-краєзнавчих гуртків Вашого району, міста, ОТГ.  Для участі у заході  необхідно заповнити таблицю:

ПІП Дата народження Місце роботи/навчання Електронна адреса Контактний телефон
1          

та надіслати її на електронну пошту kzkorkomc@gmail.com з темою листа «Екскурсії» до 11листопада 2019 року або зареєструватися за посиланням:  https://forms.gle/63WuGfsmFxDFBVxp6

Детальна інформація щодо часу та місця збору буде повідомлена учасникам після відбору.  Проживання, харчування, та трансфер від міста Києва до місця проведення заходу та у зворотньому напрямку здійснюється за рахунок організаторів.

Контактна особа: Топчій Наталія: 098- 958-36-30;  Остаповська Олена : 093-911-59-73.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zaproshuemo-pedagogiv-ta-uchnivsku-molod-kyivschyny-vzyaty-uchast-u-navchalnomu-seminari-praktykumi-patriotychni-ekskursii-kyivschyny-2019/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image