«

»

Тра 07 2018

Print this Запис

Запрошуємо стати учасником ХV Міжнародного конкурсу «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»

Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» (м. Дніпро) проводять ХV Міжнародний конкурс «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності».

вивчення історії Голокосту дає можливість згадати не лише трагедію війни і страждань народів Європи, але і героїзм у спротиві коричневій чумі, приклад взаємодопомоги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей. голокост розглядається у контексті історії України та всесвітньої історії. В конкурсі серед запропонованих тем є загальні питання методології, актуальні питання національної історії України, трагедія Голодомору та нацистський геноцид щодо ромів тощо.

Участь у конкурсі сприятиме формуванню знань про полі етнічну т багатокультурну історію України і міжнаціональні відносини, ствердженню національної свідомості та історичної пам’яті, усвідомлення значення уроків історії та сьогодення.

2018_MON_Tkuma_konkurs_umovi_03

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zaproshuemo-staty-hv-mizhnarodnogo-konkursu-uroky-vijjny-ta-golokostu-uroky-tolerantnosti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image