«

»

Лис 10 2015

Print this Запис

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць»

konkursПосольство Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у листопаді 2015 року – березні 2016 року проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Конкурс проводиться серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх і вихованців  позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України. Роботи учасників Конкурсу в строк до 12 лютого 2016 року слід надіслати на електронну адресу: info@sds.in.ua.

Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2016 року. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну.

 

Положення про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zaproshuemo-vzyaty-uchast-u-vseukrainskomu-konkursi-ese-ya-evropeec/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image