«

»

Вер 04 2014

Print this Запис

Запрошуємо взяти участь в акції

910084c4eb3461ee8947cd42bdd4b146_LУ рамках десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН на 2011-2020 рр., Міжнародна Громадська організація «Врятуймо дітей Європи» (чорнобильців) запрошує всіх бажаючих  долучитися до Всеукраїнської щомісячної акції під гаслом «Життю – ТАК! Смерті від ДТП на автошляхах України – НІ!».

Мета акції  – привернути увагу громадськості до важливості   дотримання правил дорожнього руху та  профілактики дорожньо-транспортного травматизму. 

Акція проводиться 22 вересня, 20 жовтня, 17 листопада, 22 грудня з 12:00 до 15:00.  У зазначені терміни протягом 1 – 5 хвилин учасники акції з плакатом-закликом у руках стоять на безпечній відстані від автодороги. Лейтмотивом змісту плакатів має стати заклик до дотримання безпеки дорожнього руху.

Фотознімки про учать в акції слід надсилати на e-mail msavechildren@yandex.ru

Детальніша інформація про акцію – на сайті Міжнародної громадської організації «Врятуймо дітей Європи» (чорнобильців)  за адресою http://savechildren.org.ua

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zaproshuemo-vzyaty-uchast-v-akcii/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image