«

»

Кві 12 2021

Print this Запис

Збережемо первоцвіти!

Важливим завданням вихованців гуртка «Зелена економіка» (керівник – Людмила Павленко) є привернення уваги до проблеми охорони ранньоквітучих рослин.
Рослини, які квітнуть весною, завжди привертають до себе увагу своєю красою. На жаль, часто їх збирають, складають у букети напередодні свят. Сумно, що на вулицях, ринках та трасах з’являться продавці червонокнижних весняних квітів.
Первоцвіти – дивовижні рослини, які пристосувались цвісти тоді, коли в лісі на деревах ще нема листя, і кожен промінь весняного сонця досягає землі.
Збирання первоцвітів дуже шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж пошкоджуються сусідні квітки та ламаються стебла. Масовий збір первоцвітів знижує чисельність популяцій цих ранньоквітучих рослин.
Кожен з нас повинен усвідомити, що перші весняні квіти відіграють важливу роль в природі, є її невід’ємною частиною і потребують нашого захисту!
   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zberezhemo-pervocvity-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image