«

»

Вер 19 2016

Print this Запис

Збір активістів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Школа джур козацьких»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗ 7  по 16 вересня 2016 року в с. Осій Іршавського району Закарпатської області проходив  збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Школа джур козацьких,  організований  та проведений  Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді під загальним керівництвом Міністерства освіти і науки України.

         Київщину представляв рій «Характерники», сформований з вихованців гуртків «Юний патріот»  Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», учнів Літківської ЗОШ I-III ст.. імені М.Стельмаха (керівник Білановський Ігор Володимирович)

Програма збору була дуже насиченою та цікавою. Наші вихованці  пройшли вишколи з військово-прикладних та туристсько-спортивних видів змагань: стрільби з пневматичної зброї, збирання та розбирання автомата АК-74, ознайомлення з правилами поведінки з вибухонебезпечними предметами та основами тактичної медицини, проходження туристської смуги перешкод за козацькою легендою, основами спортивного орієнтування.

Незабутні враження залишили по собі екскурсії в с. Ізу – центр лозоплетіння Закарпатської області та ферму з розведення плямистих оленів: м. Хуст, відвідування музею спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 ім. Августина Волошина  та Хустського краєзнавчого  музею: відвідали Храм Василія Великого (Козацька церква) у м. Іршава та отримали благословення від настоятеля храму, відвідали  Іршавський  районний  краєзнавчий  музей, мандрівки в село Вільхівка (урочище «Джублик») до монастиря Пресвятої Богородиці та відвідування пам’ятника Івану Фірцаку (Кротону), найсильнішій людині ХХ століття, в селі Білки.

          В рамках туристсько-спортивного комплексу «Козацькими стежками» крім туристсько-спортивної смуги перешкод на юних джур очікував одноденний рейд-похід в урочище «Смерековий камінь».

Під Смерековим каменем на широкій галявині наші вихованці  самостійно провели Козацьке коло, запросивши до участі своїх керівників та старшину. Усі діти проголосили клятву юного джури.

         Дуже сподобалось спілкуванн з  представниками  гірського пошуково-рятувального відділення міста Іршава загону спеціального призначення Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області.  Діти  ознайомилися з сучасною технікою, різноманітними засобами для порятунку та пройшли майстер-класи з використання вогнегасників та навчилися гасити  умовну пожежу.

З задоволенням взяли участь і в «Козацькому гарті»: позмагалися у козацькій забаві «Перетягування линви» та звитяжних змаганнях «Лава на лаву».

Цікаво та змістовно пройшли гутірки «Що означає бути патріотом?». «Громадська активність і громадське суспільство» та  вишкіл-гутірка «Сучасні громадські дитячі та молодіжні організації: організація самоврядування молоді».

         Вихованці гуртка «Юний патріот»  достойно та гідно представити Київську область та Броварський  район. Також рій мав змогу відпочити, поспілкуватися зі своїми однолітками з усієї України та поринути у вир справжній емоцій від участі у збірі  активістів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») –  «Школа джур козацьких»

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zbir-aktyvistiv-dytyacho-yunackoi-vijjskovo-patriotychnoi-gry-sokil-dzhura-shkola-dzhur-kozackyh/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image