«

»

Січ 23 2019

Print this Запис

Збір лідерів на Яготинщині

«Не дано стати великим лідером тому,

хто хоче зробити все сам

або привласнити собі

всі заслуги за зроблене» (Е. Карнегі)

  Діти-лідери нової формації потебують розитку компетенцій, відповідальності, самостійності, комунікабельності, креативності та лідерських якостей,  здатності мислити неординарно та приймати нестандартні рішення, працювати в команді. Найголовнішим завданням системи освіти України у ХХІ столітті стало особистісно – орієнтоване навчання і виховання учнів для їх всебічного розвитку.  Формування таких гнуких навичок поставила перед ставить за мету районна рада дітей Яготинщини.

    Як відомо, для досягнення успіху важливо не тільки грамотне управління, але і згуртований і дружний колектив. Таке явище, як тімбілдінг (від англ. Team building – «побудова команди») спрямований якраз на це.

    Кожній організації, в тому числі нашій,  потрібні лідери, які зможуть нестандартно мислити в звичайних ситуаціях і знаходити креативні рішення простих проблем, ділитися своїм досвідом зі своїми однодумцями, а не просто рутинно виконувати свою роботу. Тімбілдінг – це спеціально розроблені заходи, спрямовані на згуртування колективу, формування сильної команди, успішно досягає будь-яких поставлених цілей.

    23 січня 2018 року до Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості вкотре завітали діти-лідери з усього району для чергового навчального заняття, яке підготували Яна Богомаз, координатор районної ради дітей Яготинщини та психолог Яготинського РБДЮТ – Світлана Найденко. Протягом трьох годин лідери працювали в команді, знаходили спільну мову, яка здатна працювати злагоджено, швидко ухвалюючи рішення, до того ж такі – що задовольняють всіх,  планували свою діяльність разом, вчилися співпрацювати між собою, адже темою засідання було  “Team building”.

    Саме завдяки цій роботі, зробили чергові кроки, задля продовження спільної співпраці. Дякуємо всім активним, креативним підліткам Яготинського району за участь під час заняття. На кожному занятті, ми вчимося. Адже, кожна дитина, яка усвідомлює себе лідером, розуміє, що великі справи починаються із маленьких вчинків.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zbir-lideriv-na-yagotynschyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image