«

»

Січ 02 2015

Print this Запис

Збір лідерів учнівського самоврядування Бородянщини

DSC0710129 грудня 2014 року на базі Тетерівської гімназії відбувся районний збір лідерів учнівського самоврядування. У заході взяли участь голови учнівських парламентів загальноосвітніх навчальних закладів та голови комісій творчості та дозвілля.

Лідери ознайомилися з досвідом роботи учнівського парламенту Тетерівської гімназії, а також поділитися власним досвідом з організації дозвілля у своєму навчальному закладі. Практичне заняття з організації ігор та конкурсів для дітей під час перерв, канікул та святкових заходів стала цікавим доповненням до теоретичної частини збору.

А подарунком для лідерів була Новорічна вистава театральної студії "Дебют" Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, яка не залишила байдужим жодного учасника збору.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zbir-lideriv-uchnivskogo-samovryaduvannya-borodyanschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image