«

»

Сер 14 2014

Print this Запис

Здобутки юних раціоналізаторів та винахідників Київщини

IMG_6830Вітаємо талановитих дітей Київщини – переможців всеукраїнських виставок науково-технічної творчості 2014 року:  Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!» та Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. За чудово виконані роботи юних винахідників та раціоналізаторів відзначено дипломами Українського державного центру позашкільної освіти.

Дипломом І ступеню нагороджено:

  • Скринську Меланію, вихованку гуртка «Судномодельний» Бориспільського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Двощоглове торгове судно ХІІ», керівник Скринський Я.І.;
  • Бочарову Лідію, вихованку гуртка «Прикрась свій дім» Станції юних техніків м. Біла Церква, за роботу «Мережана гостина», керівник Дехтярьова Н.О.;
  • вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» Ірпінського еколого-технічного центру творчості школярів та молоді, за роботу «Мої мрії про місто», керівник Бондар О.А.;
  • вихованців гуртка «Авіамодельний» Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Макети літаків ТУ-95, СУ-25, Л-39», керівник Лебєдєв А.О.;
  • Шершня Володимира, вихованця гуртка «Судномодельний» Бориспільського районного будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Галіон ХVІІ ст.», керівник  Скринський Я.І.;
  • Тимошенка Віталія, вихованця Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Механічна комаха», керівник Гитченко В.А.

Дипломом ІІ ступеню нагороджено:

  • Дібровського Назара, вихованця гуртка «Початкове технічне моделювання» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Жук Сонечко», керівник Демченко С.В.;
  • Бондарук Анастасію, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Тетівського районного центру позашкільної освіти, за роботу «Сумка-килимок для Катрусі», керівник Бондарук В.В.;
  • Рівну Катерину, Серженюка Мирослава, вихованців гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка», за роботу «Універсальний фізіотерапевтично-мікрохірургічний прилад «NR-01», керівник  Недождій І.Л.;

Дипломом ІІІ ступеню нагороджено:

  • Шелест Єлизавету, вихованку гуртка «Об’ємна пластика» Броварського навчально-виховного гуртка «Об’ємна пластика» Броварського навчально-виховного об’єднання, за роботу «Вишитий рушник», керівник гуртка Гриник А.Ю.;
  • Яременко Анну, вихованку гуртка Історико-стендове моделювання» Броварського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Масштабна модель танка  Т-60 з екіпажем», керівник Мороз В.П.;
  • вихованців гуртка радіоелектроніки Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Жар-птиця», керівник Рябокляч Д.А.;
  • Максима та Артема Хоменків, вихованців гуртка «Обробка деревини» Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Вітряк», керівник Хоменко В.В.

(накази УДЦПО «Про підсумки виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» від 18.07.14 № 07-07/1», «Про підсумки виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання» від 29.07.14 № 07-13).

 

IMG_6759 IMG_6767 IMG_6783 IMG_6818 IMG_6843

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zdobutky-yunyh-racionalizatoriv-ta-vynahidnykiv-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image