«

»

Чер 15 2016

Print this Запис

Здобутки юних талантів Борисполя на Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Bulgaria Art Festival»

BRZ_3536Нещодавно народний хореографічний ансамбль «Радість» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Борисполя повернувся  з міста Варна   (Болгарія), де з 4 по 13 червня проходив Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Bulgaria Art Festival». Юні бориспільці гідно представили Україну на заході й вибороли І місце.  Загалом у фестивалі взяли участь колективи з Болгарії, Грузії, різних міст України: Києва, Одеси, Івано-Франківська, Кривого Рогу, Дніпра, Черкас тощо.

Учасники  фестивалю  демонстрували свою майстерність у різних номінаціях та жанрах: вокальне мистецтво, хореографія, інструментальні ансамблі. Ансамбль «Радість» своїми танцями презентував національну культуру України. Загальне захоплення вибагливої публіки та суворого журі викликали танцювальні композиції «Купальський вінок», «Український святковий», «Полька з бубнами». Беззаперечні схвальні відгуки журі та І місце отримав наш колектив у номінації «Народний танець». Пилипчук Єлизавета, вихованка Зразкового вокального ансамблю «Веселочка» в номінації «Естрадний вокал», у якій змагались більше 30 учасників, виборола ІІІ місце.

Варто відмітити, що у складі журі фестивалю  працювали заслужений артист України Віталій Козловський, народні артисти України Григорій Чапкіс та Тетяна Піскарьова, фіналіст шоу «Танцюють всі» Андрій Іващенко та інші.

Юним танцюристам надовго запам’ятається конкурсна програма, гостинна зустріч та творче спілкування з учасниками інших колективів, але усім цим творча поїздка не обмежилась. Діти купались, засмагали, танцювали, брали участь у майстер-класах, які проводили члени журі, ігрових програмах та флешмобах.

По завершенню фестивалю відбувся Гала-концерт, до якого були включені тільки найкращі номери фестивалю. Наша «Радість» виконувала яскраву і неймовірно ліричну композицію «Купальський вінок».

 

2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BRZ_3536

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zdobutky-yunyh-talantiv-boryspolya-na-mizhnarodnomu-festyvali-dytyachoi-ta-yunackoi-tvorchosti-bulgaria-art-festival/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image