«

»

Вер 17 2019

Print this Запис

Згурівський будинок дитячої та юнацької творчості радо зустрічає гостей…

Традиційно в середині вересня своїх вихованців зустрічає позашкільний навчальний заклад району – Будинок дитячої та юнацької творчості. Так сталося і цього річ, саме 16 вересня 2019 року у закладі відбулося свято – День відкритих дверей, на яке завітали всі бажаючі займатися в гуртках.

В.о. директора закладу привітала дітей з початком нового навчального року та побажала всім учасникам успіхів у навчанні та перемог у конкурсах та змаганнях.

Гості свята взяли участь у акції «Долоньки, або привіт у майбутнє», заклали «Капсулу часу», побажавши собі того, що хотіли б отримати у майбутньому.

Старші гуртківці мали змогу спробувати себе в якості стрільців.

Родзинкою свята стало оформлення фотозони, над якою працювали і педагоги-позашкільники, і гуртківці.

Відбулися майстер-класи, де вихованці ознайомилися з різними видами рукоділля: кінусайга, кандзаші, аерографія, оригамі тощо.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zgurivskyjj-budynok-dytyachoi-ta-yunackoi-tvorchosti-rado-zustrichae-gostejj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image