«

»

Жов 02 2019

Print this Запис

Зігріє серце доброта

1 жовтня 2019 року в Міжнародний день людей похилого віку  актив районної учнівської ради самоврядування Обухівщини (Семенівської, Германівської, Старобезрадичівської, Трипільської, Української №2 та Великодмитровецької шкіл) завітав  до  мешканців похилого віку стаціонарного відділення з постійного перебування пенсіонерів в селі Германівна. Діти  щиро вітали пенсіонерів: читали гуморески та вірші, звучали пісні, а на завершення зустрічі вручили подарунки, які підготували учні шкіл Обухівського району. З посмішкою старенькі розглядали плакати, малюнки та листівки, домашню випічку та солодощі, які вручали діти.

Захід проходив  у щирій, затишній та дружній атмосфері. Проте настала мить, коли усі розійшлися, а одинокі люди похилого віку ще довго згадуватимуть концерт, ділитимуться враженнями і, головне, знову чекатимуть на гостей.

Але  давайте не будемо забувати, що цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів, щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Щирі слова вдячності дітям, які підготували листівки, малюнки і подаруночки, дякуємо за співпрацю закладам загальної середньої освіти Обухівського району.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zigrie-serce-dobrota/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image