«

»

Тра 05 2017

Print this Запис

Зіркове свято юних талантів Васильківщини

04 травня 2017 року Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості гостинно зустрічав юних талантів з усіх куточків Васильківщини на заключне свято лауреатів районного фестивалю обдарованих дітей «Таланти Васильківщини – 2017».

На урочистості з нагоди підведення підсумків фестивалю та відзначення його лауреатів зібралися вихованці ЦДЮТ та учні загальноосвітніх навчальних закладів району, які в 2016/2017 навчальному році стали переможцями та призерами Всеукраїнських та обласних конкурсів, виставок,  олімпіад, посіли перші місця в районних конкурсах та виставках. А також – їх наставники, педагоги, які допомогли дітям стати кращими з кращих в Країні Знань та Країні Творчості.

Перед початком свята гості та його учасники мали можливість ознайомитись з виставкою дитячих робіт «Наша творчість – Васильківщині рідній», яка була розгорнута у фойє. На виставці були представлені вироби гуртківців ЦДЮТ, які гідно продовжують славні традиції майстрів народних ремесел Васильківщини.

Бурхливими аплодисментами діти та дорослі вітали учасників гала-концерту фестивалю:

 • Зразковий дитячий духовий оркестр ЦДЮТ (керівник Лопатюк Ю.В.);
 • Хореографічні колективи «Феєрія», «Ромашка», «Стевія» (керівники Шевченко А.Г., Бесідовська Р.В., Бабенко А.П.);
 • Вокальні ансамблі: «Росинка» та «Мелодія душі» (керівники Луценко М.П. та Люта М.В.);
 • Солістів-виконавців: Гузенко Анну, Кішкіну Тамару, Мазуренко Євгенію;
 • Юних читців: Дідківську Ольгу, Кисіля Германа;
 • Естрадно-цирковий колектив «Натхнення» Путрівського НВК Найдіна Вікторія, «Білий птах»;
 • Танцювальну пару школи бального танцю «Віват» на базі Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Шульгіну Анну та Галіцу Владислава;
 • Маковецького Романа, який виконав соло на акордеоні.

Нагороди дітям та педагогам вручили почесні гості: заступник голови Васильківської районної ради Сергій Олегович Сергов, голова профспілки районної організації працівників освіти і науки Віра Іванівна Алексєєнко, методисти районного методичного кабінету відділу освіти Васильківської райдержадміністрації Валентина Віталіївна Краснікова, Тетяна Григорівна Сперкач, Євгенія Володимирівна Поліщук та секретар Калинівської селищної ради Леся Олександрівна Новікова.

Грамоти, пам’ятні медалі, кубки, солодощі в цей святковий день отримали: 37 переможців та призерів обласних конкурсів та фестивалів, 26 призерів обласних олімпіад, 144 переможці районного фестивалю «Таланти Васильківщини». Грамотами відділу освіти були відзначені 51 педагог, які привели своїх вихованців до вершин Олімпу.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zirkove-svyato-yunyh-talantiv-vasylkivschyny/

Коментарі до статті

 • ВКонтакті
 • Facebook
 • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image