«

»

Тра 22 2017

Print this Запис

Змагалися юні джури Кагарличчини

19 травня 2017 року на території міського стадіону пройшов І-й етап (районний) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організаторами якого виступили   відділ освіти Кагарлицької районної державної адміністрації спільно з Кагарлицьким районним центром дитячої та юнацької творчості. Гра ставить за мету виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, формування в дітей та підлітків навичок здорового способу життя. У змаганнях взяли участь 12 роїв (120 учнів) із загальноосвітніх навчальних закладів Кагарлицького району.

У відкритті І етапу гри „Сокіл” („Джура”) взяли участь голова Кагарлицької РДА Коляда В.М., голова Кагарлицької районної ради Сємцов І.М, міський голова Панюта О.О.,  начальник відділу освіти Омельченко Н.О. Вони звернулися до учасників Гри з побажаннями бути відданими Батьківщині та українському народу, залучатися до відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей, власним прикладом надихати й долучатися до здорового способу життя, застосовувати набуті знання та навички лише у спортивних змаганнях.

Програма районного етапу гри передбачала проведення наступних видів змагань: «Впоряд», «Ватра», «Рятівник», «Стрільба з пневматичної зброї», козацька забава «Перетягування линви», «Смуга перешкод», «Топографія», «Бойове розгортання», «Відун», а також звітувалися про добрі справи, проведені протягом року в школі. Всі учасники гри продемонстрували добру підготовку, злагоджені командні дії, індивідуальні вміння.

Врешті, за сумою балів судді визначили найсильніших. У загальнокомандному підсумку третє місце посіла Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2, друге місце розділили між собою Ставівська ЗОШ І-ІІІ ст. і Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст. Переможне перше  місце зайняла Кагарлицька ЗОШ № 3, яка представлятиме Кагарлицький район на ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Учасники Гри отримали задоволення від командної гри, спортивного азарту та козацької каші, яку для них приготували кухарі їдальні Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Висловлюємо подяку всім підприємцям Гордовському О.А., керівнику РайСТ М’яснікову В.С., директору ПрАТ Онуці Л.В., керівнику ПОСП «Дніпро» Вороні А.П., Кагарлицькому районному військовому комісаріату, Кагарлицькому РС ГУ ДСНС  за допомогу в організації та проведенні І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Вітаємо всіх учасників, переможців та призерів гри «Сокіл» («Джура») і дякуємо за старанну працю та високий бойовий дух!

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zmagalysya-yuni-dzhury-kagarlychchyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image