«

»

Тра 25 2017

Print this Запис

Змагалися юні джури міста Бучі

22-23 травня в місті Бучі на території Бучанського міського парку відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») під гаслом «Мудрість, шляхетність, відвага». Організаторами гри: відділ освіти Бучанської міської ради та Бучанський центр позашкільної роботи.

Протягом двох днів змагань учнівська молодь демонструвала свій вишкіл, вміння та навички із прикладних та інтелектуальних дисциплін. Участь у грі взяли учні 6 загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Відповідно до регламенту змагань учасники демонстрували злагодженість у конкурсі строю та пісні «Впоряд», творчо-мистецькому звіті «Ватра», висвітлювали здійснену роботу за рік у конкурсі «Добре діло», показали свою вправність та силу у перетягуваннІ линви, на туристській «Смузі перешкод», змагались у влучності на етапі «Стрільба із пневматичної зброї», підтвердили тестовим випробуванням свої знання з історії України, козацтва та історії Збройних сил України в конкурсі «Відун», виконували практичні завдання у конкурсах «Рятівник», «Таборування», «Топографія» та «Бойове розгортання».

Відповідно до підсумкових протоколів були визначені команди-переможці з кожного конкурсу та загальний переможець міського етапу гри «Сокіл» («Джура»). За результатами 11 етапів змагань міського етапу гри «Сокіл» («Джура») переможцем став рій «Бучанські ятагани» (Бучанська Українська гімназія). Друге та третє місце посіли відповідно рої Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 «Січові стрільці» та ЗОШ I-III ст. №3 «Характерники».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zmagalysya-yuni-dzhury-mista-buchi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image