«

»

Січ 14 2019

Print this Запис

ЗМАГАННЯ СЕРЕД ГУРТКІВЦІВ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТУРИСТІВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

З 2 по 12 січня 2019 року Переяслав-Хмельницькою міською Станцією юних туристів проведено Першість серед гуртківців зі спортивного туризму у закритому приміщенні. Змагання проводились серед вихованців середньої та старшої вікової групи на особистій дистанції, командній дистанції та на дистанції для зв’язок двох учасників зі спортивного (пішохідного) туризму «Смуга перешкод».

Найкращий час подолання дистанції 2 класу «Смуги перешкод» для зв’язок двох учасників у середній віковій групі показали зв’язки у складі Васьківської Олександри та Антонової Ярослави (дівчата), Костюка Аліка та Хачитряна Артура (хлопці), Антонової Ярослави та Антонова Назара (змішані зв’язки).

Переможцями у змаганнях 2 класу «Смуга перешкод» для зв’язок двох учасників серед вихованців старшої вікової групи стали зв’язки у складі Шинкар Альони і Александрової Вікторії, Стародубцева Станіслава і Печенкіна Владислава.

Переможцем  командної дистанції 2 класу «Смуга перешкод» стала команда вихованців середньої вікової групи у складі Антонової Ярослави, Стародубцева Станіслава і Печенкіна Владислава. Серед гуртківців сташої вікової групи перемогу здобула команда у складі Шинкар Альони, Печенкіна Владислава, Александрової Вікторії.

На особистій дистанції «Смуга перешкод» серед гуртківців середньої вікової групи перемогу здобули Ярослава Антонова та Владислав Печенкін, друге місце посіли Богдана Драгуняк та Станіслав Стародубцев, третє місце – Арміне Хачитрян та Артем Терещенко. Серед вихованців старшої вікової групи перше місце здобули Вікторія Александрова  і Артем Горденко, друге – Валерія Ярема та Артур  Горденко, третє місце здобули Альона Шинкар та Олександр Репа.

Учасників змагань нагороджено грамотами і медалями відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради та відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zmagannya-sered-gurtkivciv-stancii-yunyh-turystiv-pereyaslav-hmelnyckoi-miskoi-rady/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image