«

»

Жов 07 2019

Print this Запис

Змагаються юні авіамоделісти Київщини

05 жовтня 2019 року в рамках Чемпіонату ТСО України з авіамодельного спорту у класі кордових моделей, який проходив з 04 до 07 жовтня 2019 року в м. Києві на базі авіадрому «Чайка» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту у класі кордових моделей. Організатори заходу –  департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Учасниками змагань стали екіпажі 8 команд: Баришівського Центру позашкільної роботи «Мрія», Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, КП «Спортивний клуб «Лідер» Києво-Святошинського району, Києво-Святошинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс», Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості, Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка», КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Змагання проводилися згідно з діючими Правилами, затвердженими Федерацією авіамодельного спорту України. Програмою  змагань були передбачені старти в таких класах: швидкісні моделі F-2А, пілотажні моделі F-2В, гоночні моделі F-2С та F-2Е, моделі-копії та напівкопії F-4В. Під час стартів моделей юні авіамоделісти продемонстрували свою майстерність у їх керуванні та вміння виконувати пілотажні фігури.

У командному заліку вже вкотре Кубок переможця виборола команда Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Друге місце у команди Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка», на третьому місці команда Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Після напруженої боротьби  переможцями в особистому заліку стали:

У класі швидкісних моделей F-2A:

І місце

Марков Даніїл, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце

Шабат Володимир, вихованець Баришівського Центру позашкільної роботи «Мрія»;

ІІІ місце

Нечаєв Андрій, вихованець Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості.

 У класі пілотажних моделей F-2В:

І місце

Кучер Микола, вихованець КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;

ІІ місце

Ульяненко Денис, вихованець КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;

ІІІ місце

Шабельник Владислав, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

У класі гоночних моделей F-2С:

І місце

Братченко Максим та Синиця Олег, вихованці Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка»;

ІІ місце

Поліщук Дмитро та Береговий Андрій, вихованці Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце

Коломієць Святослав та Погорілий Олег, вихованці Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості.

У класі гоночних контурних моделей F-2Е:

І місце

Венгерук Олександр та Синиця Олег, вихованці Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка»;

ІІ місце

Помазун Давид та Меркулов Роман, вихованці Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце

Бабенко Дмитро та Нечаєв Андрій, вихованці Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості.

 У класі моделей-копій F-4В:

І місце

Меркулов Роман, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце

Коломієць Святослав, вихованець Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце

Іщенко Євген, вихованець КП «Спортивний клуб «Лідер» Києво-Святошинського району.

 У класі моделей-напівкопій F-4В:

І місце

Синиця Олег, вихованець Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка»;

ІІ місце

Іщенко Євген, вихованець КП «Спортивний клуб «Лідер» Києво-Святошинського району;

ІІІ місце

Линник Владислав, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

 У командному заліку:

І місце – команда Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – команда Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка»;

ІІІ місце – команда Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Переможців особистого заліку нагороджено грамотами Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» і медалями, переможців командного − дипломами  департаменту освіти і науки Київської державної адміністрації, Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» і кубками.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zmagayutsya-yuni-aviamodelisty-kyivschyny-5/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image