«

»

Тра 06 2021

Print this Запис

«Знай і люби свій край»

05-06 травня 2021 року  були підбиті підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Організаторами заходу є департамент освіти та науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Юні майстри з усієї Київщини презентували близько 255 творчих робіт, наповнених світлими ідеями миру, злагоди, любові до свого народу.

Конкурс проводився дистанційно у двох номінаціях – «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво». Члени журі мали можливість познайомитися з творами  вихованців закладів позашкільної освіти Київщини, виконаних в різній техніках. Це й кераміка, і бісероплетіння, і соломка, і чарівна м’яка іграшка, в’язання гачком та на спицях, вишивання, писанкарство, художнє різьблення, витинанки, лозоплетіння, художня шкіра тощо. У роботах відчувається нове бачення сучасності з поєднанням народної самобутності, місцевих традицій і використанням специфічних мотивів Київщини.  Вільний простір для самовираження дозволив дітям різного віку і рівня майстерності відтворити неповторні вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Роботи дітей-переможців обласного етапу направлено до Українського державного центру позашкільної освіти для подальшої участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Щиро вітаємо переможців виставки-конкурсу і бажаємо нових творчих звершень! Виставка дитячих робіт «Знай і люби свій край» – це невичерпна фантазія дитячої душі і результат їх вправних рук. У цей складний для нас час ми зобов’язані підтримувати такі чудові заходи, акції!!!

 

Підсумки конкурсу у додатку нижче

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/znajj-i-lyuby-svijj-krajj-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image